Sample Sale

Een sample sale is een tijdelijke verkoop van samples en te veel geproduceerde kleding, schoenen, tassen en accessoires van zowel oude als nieuwe collecties van een bepaald merk. Ze worden van te voren aangekondigd of zijn alleen op uitnodiging toegankelijk.

De meeste Sample Sales vinden twee keer per jaar plaats: in april en in oktober. Werkt u bij een bedrijf dat regelmatig een Sample Sale organiseert, voor interne medewerkers of klanten?
Dan kunt u de opbrengst ook aan het Oogfonds doneren.

Doet u mee?

Maak een actiepagina aan

Geld overmaken na uw Sample Sale

Heeft u een Sample Sale gestart, maar deze actie niet gestart via ons actieplatform? Of heeft u contant geld ontvangen? Geen probleem! U kunt het bedrag dat u heeft opgehaald dan overmaken naar onze bankrekening: NL21 INGB 0000 0039 10. Vergeet hierbij niet uw contact- of adresgegevens in het opmerkingenveld te plaatsen. Dan kunnen wij u bedanken voor uw bijdrage.

Meta-Neeleman Directeur-bestuurder bij het Oogfonds

“Vindt u het belangrijk om maatschappelijk verantwoord te ondernemen en overweegt u om dat samen met het Oogfonds te doen? We denken graag mee over de invulling. Neem gerust contact met mij op 030 29 66 999 of m.neeleman@oogfonds.nl.”

Meta Neeleman Directeur-bestuurder bij het Oogfonds

oogje van oogfonds in blauwe cirkel

Gratis training: Houd je ogen gezond!

Test je kennis, ontdek hoe het oog werkt, hoe je oogproblemen herkent en wat je zelf kunt doen om slecht zicht te voorkomen.

Meld je aan voor de training

Dit is wat een persoon ziet met